Ozon Terapi Mucizesi

ozon

Yaraların ve hastalıkların geç iyileşmesi, çabuk yorulma, vücudun zindeliğini kaybetmesi yaşlılık belirtileridir. Yaşlılık, vücudumuzdaki hücrelerin yaşlanması ve hücre yenilenmesinin yavaşlamasıdır.
Ozon terapi ile vücuda ozon verilerek vücuttaki yaşlı hücrelerin atılması ve vücutta hücre yenilenmesi hızlandırılır. Vücut zindelik kazanır, hastalıklara karşı vücut savunması güçlenir. Yaralar ve hastalıklar daha hızlı ve kolay iyileşir.
Ozon gazı, bazı zaman dilimlerinde yeryüzünde daha bol miktarda bulunur. Yağmur yağdıktan hemen sonra, sabah güneş doğmadan

yaklaşık 1 saat önce yer yüzünde ozon gazı diğer zamanlara göre daha bol bulunur. Bu zamanlarda topraktan farklı bir koku yayılır. Bu zaman dilimlerinde doğada yürüyüş yapmak ya da evin pencerelerini açıp hava almasını sağlamak doğal ozon terapisi almanızı sağlar.

Sabah erken saatte doğada yürüş yapamıyor, yağmurdan sonra yürüş imkanı bulamıyorsanız Ozon Terapi Uzmanının tavsiyesi doğrultusunda düzenli ozon terapi uygulayarak hayata daha zinde ve mutlu bakabilirsiniz.