• Ozon ile sağlıklı zinde yaşam
  Ozon ile sağlıklı zinde yaşam

  Düşük dozlarda ozon; vücudun direncini artırır, bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.

  Kan dolaşımını artırır, dolaşımla ilgili bozuklukların tedavisinde kullanılır. organik fonksiyonların yeniden canlandırılmasında faydalıdır.

 • Antiaging - Geriye Yaşlanma
  Antiaging - Geriye Yaşlanma

  Ozon tedavi ile yaşlanmanın etkilerini azaltabilirsiniz. Fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Ozon gazı her derde deva


Ozon tedavi merkezine gelerek kanını temizleten ve saç bakımı yaptıran manken Tuğba Altıntop da bu tedaviden son derece memnun. Ozon tedavisi uyguladığından beri cildinde gözle görülür bir değişim fark ettiğini söyleyen Altıntop, "Daha önce de kan temizleme denen tedaviyi yapmıştım. Bir şeylerin değiştiğini hissediyorum. Sanki oksijeni bol yüksek bir tepeye çıkmış gibiyim. Gözümü kapattığımda büyük bir ormanın ortasında olduğumu düşünüyorum. 15 dakika sonra kendimi He-man gibi hissedeceğim. Mükemmel bir
buluş" dedi.
Ünlü manken, evlilikle ilgili planlarının sorulması üzerine ise, "Her şeyin bir sırası var. Nişanlandım ve yakında evleneceğim. Yeni bir kan gerekir. Evlenince bir bebk de isteriz tabii ki" diye konuştu.
Ozon tedavisinde kullanılan cihazları tanıtan Ozon Club'ın sahibi Bülent Keskin, vücutta oksijenin öneminin büyük olduğunu belirterek, "Oksijen zararlı bakterileri temizleyerek, vücudu dinç tutar. Dolayısıyla bol oksijen üretmek gereklidir. Bu da vücut fonksiyonlarının maksimuma çıkmasını sağlar. Kanserli hücrelerin yok edilmesinde başrolü oksijen oynar. Biz de bu ozon tedavisiyle oksijeni organlara iletmeye çalışıyoruz" şeklinde konuştu.
Keskin, ozon tedavisinin kanserle savaş, diyabet, kas-eklem ve romatizma hastalıkları, virüslerden kaynaklanan hastalıklar, böbrek hastalıkları, deri ve göz hastalıkları, bağırsak, kadın, nörolojik hastalıklar, selülit tedavisi, stresle mücadele, cinsel fonksiyonların düzenlemesinde kullanıldığını belirterek, "Ben annemi ve dayımı erken yaşta kanserden kaybettim. Kendim de risk taşıyorum ve bundan kurtulmak için yurtdışında araştırmalar yaptım. Bir hekimle tanıştım. Ozon tedavisini bu sayede Türkiye'ye
getirdim" dedi.
Keskin, kanını temizleyen Tuğba Altıntop'un da Ajda Pekkan gibi hem fiziği hem de sesiyle uzun zaman izlenecek bir sanatçı olacağını belirterek, "Ajda Hanım da yıllarca bu yöntemle dinç kaldı. Michael Jackson'ın da ozon tedavisini sağlayan bir kapsülle otellerde dolaştığını biliyoruz" diye konuştu.
Reyhan Karaca, Açelya Akkoyun, Cem Ceminay, Ebru Destan, Seçkin Piriler gibi birçok ünlünün yanı sıra siyaset ve iş dünyasının tanınmış simalarının da ozon ile tedavi yöntemini tercih ettiğini dile getiren Keskin, "Süleyman Demirel, Deniz Baykal, Tansu Çiller de geçmişte ozon tedavi görüyordu. Bunu duyan milletvekilleri de merkezimize geliyor" dedi.
Bu yöntemin zihni açtığını belirten Kelsin, öğrencilerin sınavlardan önce gelerek kendilerine başvurabileceklerini ve bu tedavinin notlarını da etkileyeceğini söyledi.
Ozon tedavisini kullanarak iyileşen 7 yaşındaki Elif Çakır'ın annesi Serpil Çakır, "Elif doğduğundan itibaren çeşitli rahatsızlıklar geçirdi. Daha sonra astım hastası oldu. Biz tıbbi, kimyasal ilaçlar kullanmak istemedik ve yaptığımız araştırmalar sonucunda ozonla tanıştık. Birkaç ay tedavi gördü ve baktık ki iştahı açıldı. Kapının kolunu bile açmakta zorlanıyordu. Bunların hiçbiri kalmadı. Elif şimdi göründüğünün yarısı kadardı. Birden gelişimi normale döndü. Hastalığının gerilediğini gördük. Şu anda
tedaviye devam ediyoruz ve çok mutluyuz. Elif ozon kızı oldu" ifadelerini kullandı. Minik Elif ise kendisini çok iyi hissettiğini söyledi.

Sağlık Haberleri

Diş tedavisinde ozon mucizesi

images_1Ozon üç oksijen atomundan oluşan kimyasal bir bileşiktir.İki atomlu normal atmosferik oksijenin çok yüksek enerji taşıyan bir şeklidir.Havadaki oksijenin güneşin UV ışınlarını veya elektrik akımlarını emmesi ile oluşur. İnsanlığın bildiği en kuvvetli oksidandır.

 
Özellikleri ve etkisi nelerdir?
 
 

Medikal ozonun iyi bilinen baktericidal (bakteri öldürücü),fungicidal (mantar öldürücü) ve virostatic (virüs çoğalmasını önleyici) özelliği sebebiyle enfekte olmuş yaraların dezenfeksiyonunda ve ayrıca bakteri ve virüslerin sebep olduğu hastalıkların tedavisinde kullanılır.

Devamını oku...